• Strona Główna   • O Firmie   • Zezwolenia   • Oferta   • Współpraca   • Kontakt   

O FIRMIE

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe BRONSON powstało w październiku 1995 roku jako firma specjalizująca się w odzysku i przerobie surowców wtórnych. W ciągu dziesięciu lat swojego istnienia firma nabyła wiele doświadczeń oraz systematycznie rozwija się. Naszą uwagę koncentrujemy na szeroko pojętej kompleksowej gospodarce odpadami. Dokonujemy systematycznie inwestycji w infrastrukturę techniczną zakładu i koncentrujemy się na recyclingu odpadów z tworzyw sztucznych, przygotowując się jednocześnie na zmiany zachodzące na rynku odpadów. Nasza wiedza, fachowość i rzetelność dają wymierne rezultaty w postaci coraz większej liczby zadowolonych klientów pozyskanych zarówno w kraju jak i za granicą. Znajdujemy się na polskich i zagranicznych giełdach tworzyw oraz odpadów. Jesteśmy jednym z akcjonariuszy Ogólnopolskiej Organizacji Odzysku ReEko. Pozyskujemy i przerabiamy rocznie około 240 000 ton surowców wtórnych. Posiadane zaplecze technologiczne, szeroka i rzetelna wiedza oraz wieloletnie doświadczenie i nabyte umiejętności gwarantują, że przyznany nam statut recyclera nie jest dziełem przypadku.

Nasz zakład mieści się w Kiełczowie, pod Wrocławiem, na powierzchni prawie trzech hektarów. Działalność zakładu nie stwarza zagrożenia dla środowiska. Wydajne maszyny pozwalają na wysoki poziom przerobu wielu tworzyw /m.in. PET, PEHD, PELD, PS, ABS, PVA, PP/. Produkowane przez zakład przemiały są wykorzystywane w wielu gałęziach gospodarki i przemysłu /m.in. elektronika, motoryzacja, budownictwo, rolnictwo, przemysł opakowaniowy/.


W zakres naszych usług wchodzą:

  • Odbiór własnym transportem

  • mielenie odpadów tworzyw sztucznych

  • przerób, odzysk i recycling zgodnie z wymogami i dyrektywami Unii Europejskiej

  • wystawienie wymaganych dokumentów i przejęcie odpowiedzialności prawnej za odpady w momencie ich odbioru


Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu. Znajdujemy się na giełdach spedycyjno – transportowych i logistycznych w kraju. Współpracujemy z firmami spedycyjnymi w różnych częściach kraju. Jesteśmy przewoźnikiem solidnym i rzetelnym. Doświadczenie naszych kierowców gwarantuje wykonanie usługi przewozowej na wysokim poziomie i w określonym terminie.


Zapraszamy do współpracy. Oferujemy profesjonalną i solidną obsługę, korzystne ceny, dogodne warunki płatności, własny transport. Wystawiamy karty przekazania odpadów oraz dokumenty potwierdzające odzysk i recycling.